Yarış Malzemeleri

4 Nisan tarihinde yayınlanan Duyuru 2012 / 09'da belirtildiği üzere bu sene yapılacak olan ulusal ve mahalli organizasyonlarda, kulüplerimize verilecek olan malzemeler ile ilgili olarak aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun bulunmuştur:

a) Talep edilen malzemeler, en geç yarışın start tarihinden bir hafta önce, faks ile federasyona yazılı olarak bildirilmelidir.

b) Malzeme ile ilgili gelen talepler, o haftaki yarışma takvimi göz önüne alarak değerlendirilecek ve varsa aynı hafta yapılan uluslar arası veya ulusal yarışmalara öncelik tanınacaktır.

c) Malzemeler, Beykoz, İstanbul'da yer alan federasyon deposundan bizzat, imzalı tutanak ile teslim edilecektir. Aynı şekilde malzemelerim, yarıştan sonra, en geç Salı günü imzalı tutanak karşılığında elden teslim edilmesi gerekmektedir. Malzemelerin kargo ile teslim edilmesi veya geri yollanması kesinlikle kabul edilmeyecektir.

d) Federasyon, aşağıda listelenen malzemeleri, kulüplerine ücretsiz olarak temin etmektedir. Ancak söz konusu malzemelerin kullanımına özen gösterilmesi büyük önem taşımaktadır.

Malzemelerin geri alınması esnasında tespit edilen hasarlı, bozuk veya kayıp malzemelerin bedeli, ilgili organizatör kulübe fatura edilecektir.

e) 2012 sezonunda TOSFED tarafından organizatör kulüplere verilebilecek malzemeler:

* Telsiz rölesi - anten - kablo
* Araç telsizi - anteni
* El telsizi
* Cobra el telsizi
* El telsizleri şarj cihazları
* Medya yeleği (günlük akreditasyon için)
* ZK Case
* Start Case
* Üçgen demir ve tabelalar
* Fotocell - Tripod
* Diyafon - kulaklık
* Printerlı kronometre
* Akü
* Gözetmen yeleği
* Teknik Kontrol tartısı

f) 2012 sezonunda TOSFED tarafından organizatör kulüplere verilmeyecek malzemeler:
* Sektör ve güvenlik yelekleri
* Masa
* Sandalye
* ZK masa saati
* Boyun kronometresi
* Bej diyagonel, Tyre marking, Yaklaşım tabelaları,
* SOS, Refueling, Midpoint vs diğer tabelalar
* Demir çubuk - jüt
* Tepe lambası
* Yangın söndürücü
* Nokta çadırları
* Bayrak